Contact

Bereikbaarheid
Het werk voor de Vereniging wordt in onze vrije tijd en op vrijwilligersbasis verricht. Wij streven ernaar uw e-mail binnen 5-7 werkdagen te beantwoorden.
Wij danken voor uw begrip en medewerking!

Correspondentie adres Vedias
Secretariaat Vedias
Oud Eemnesserweg 27
3755 MR Eemnes

BESTUURLEDEN

Voorzitter
Marleen Langen
voorzitter@vedias.nl

Vice-voorzitter
Pascale Fuchs
vice-voorzitter@vedias.nl

Secretaris (a.i.)
Marjon Bergsma-Nijlunsing
secretaris@vedias.nl

Penningmeester  (a.i.)
Ans Zeeman-Fraas
penningmeester@vedias.nl

Ledenadministratie
Ans Zeeman-Fraas
ledenadministratie@vedias.nl

Redacteur BeroepsINFO
Marja Haselager-Seegers
redactie@vedias.nl

Advertentiebeheer Vedias
Karen van der Horst
advertentie@vedias.nl

Websitebeheer Vedias
Eline van der Donk
eline.vanderdonk@vedias.nl

Contactpersoon opleidingen en nascholingen
Pascale Fuchs
pascale.fuchs@vedias.nl

COMMISSIELEDEN:

Vacaturebank
Marjolein van Leeuwen
vacaturebank@vedias.nl

CAO Dierenartspraktijken en arbeidsvoorwaarden
cao@vedias.nl

Redactieleden Vedias BeroepsINFO
Claire Voets
claire.voets@vedias.nl

Marleen Langen
voorzitter@vedias.nl

Claudia Klaassen (vormgever)
vormgever@vedias.nl